US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

Specjalista ds. Zakupów Pośrednich

Tenneco Rybnik, Województwo Śląskie (Onsite) Full-Time

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie zakupów materiałów, maszyn, urządzeń, narzędzi i usług dla potrzeb działalności firmy (zakupy indirect);

  • Rozpoczęcie prowadzenia akcji ofertowych w oparciu o zapotrzebowanie wewnętrzne;

  • Dokonywanie oceny ofert pod względem handlowym;

  • Prowadzenie negocjacji z wybranymi poddostawcami;

  • Sporządzanie i wysyłanie zamówień do poddostawców;

  • Sporządzanie projektów umów i kontraktów;

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość programu SAP;

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • Umiejętności komunikacyjne;

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel - tabele przestawne, formuły logiczne/wyszukiwania);

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym (max 2 dni HO w tygodniu);

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

#LI-PK1

Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

Rybnik, Województwo Śląskie (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

09/05/2024