US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

Specjalista ds. Zakupów Bezpośrednich - Purchasing Coordinator

Tenneco Rybnik, Województwo Śląskie (Onsite) Full-Time

Obowiązki:

  • Zakupy materiałów zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi i sprzedażowymi;

  • Kontrola poziomów zapasów zgodnie z celami Spółki/Korporacji;

  • Aktywne wsparcie w rozwoju i zarządzaniu Dostawcami;

  • Współpraca z Działem Transportu w celu kontroli i organizacji odpowiednich wymagań transportowych (brak frachtu premium);

  • Aktywne wspieranie działań redukcji kosztów w Transport & Packaging;

  • Aktywne wspieranie zmian części i modeli w programach wdrożeń produktów (w tym działania PDT) z celem zerowej dezaktualizacji;

  • Wsparcie Klienta (zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego) w celu zapewnienia 100% terminowości dostaw;

  • Utrzymanie i rozwój harmonogramowania MRP i dostawcy w celu zarządzania zaopatrzeniem i planowaniem części za pomocą zintegrowanego systemu ERP;

  • Wsparcie innych działów funkcjonalnych w tym Inżynierii, Produkcji, IT, Jakości i Finansów;

  • Aktywne wspieranie procesów i procedur zgodnych z IATF, BOS oraz innymi celami i inicjatywami Spółki;

Wymagania:

  • Min. 1  rok doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w branży motoryzacyjnej);

  • Znajomość języka angielskiego (B2);

  • Znajomość MS Excel (tabele przestawne, formuły);

  • Umiejętność opracowywania i wdrażania inicjatyw redukcji kosztów;

  • Znajomość SAP - mile widziana;

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym (max 2 dni HO w tygodniu);

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

#LI-PK1

Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

Rybnik, Województwo Śląskie (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

09/24/2024