US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

CAE Engineer

Tenneco Gliwice, Województwo Śląskie (Onsite) Full-Time

Obowiązki:

  • Wykonywanie zaawansowanych symulacji wytrzymałości statycznej (FEM) i trwałości;

  • Analiza i przetwarzanie sygnałów obciążenia drogowego;

  • Symulacje wieloczłonowe;

  • Integracja symulacji FEM, MBS i przetwarzania sygnałów;

  • Optymalizacja designu (parametryczna i/lub topologiczna);

  • Kalibracja materiałów (identyfikacja parametrów poprzez reverse engineering);

  • Analiza wyników i ich interpretacja w celu podejmowania decyzji w zespołach inżynierskich;

  • Sporządzanie kompleksowych raportów z obliczeń wraz ze zwięzłym podsumowaniem wniosków i propozycjami potencjalnych zmian;

  • Udział w rozwoju produktu, rozwiązywaniu problemów związanych z projektami i współpracy między działami;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie: inżynieria mechaniczna, metody obliczeniowe wspomagane komputerowo, inżynieria materiałowa lub kierunki pokrewne;

  • Dogłębna znajomość mechaniki statycznej i materiałoznawstwa;

  • Dogłębna znajomość metody elementów skończonych i jej praktycznego zastosowania w nieliniowych symulacjach statycznych i dynamicznych;

  • Znajomość podstaw optymalizacji i dynamiki 1D;

  • Biegła znajomość oprogramowania takiego jak Abaqus, HyperWorks, nCode i Simpack;

  • Umiejętność programowania (w szczególności w języku Python lub TCL będzie dodatkowym atutem);

  • Biegła komunikacja w języku angielskim (min. B2);

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne LuxMed;

  • Możliwość pracy hybrydowej;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dopłaty do urlopów, pakiety i bony świąteczne oraz wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży motoryzacyjnej;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (w tym kursy językowe);

#LI-PK1

Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

Gliwice, Województwo Śląskie (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

10/01/2024