US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

Energetikus

Arconic HUN (Onsite) Full-Time

Szeretnél:

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • együtt fejlődni egy csapattal, akik olyan lelkesek, mint te?

Csatlakozz hozzánk!

Felelősségi körök:

  • Energiaszükséglet meghatározása
  • Energia felhasználás hatékonysága
  • Energia elosztó rendszerek karbantartása
  • Energia beszerzési folyamat támogatása
  • Energiavásárlási szerződések előkészítése
  • Vészhelyzeti tervek elkészítése, felülvizsgálata

Feladatok:

  • Az energiafogyasztásokhoz üzleti terv készítése, adatszolgáltatás a pénzügy részére
  • Energia felhasználás hatékonyságának monitorozása, javaslatok kidolgozása a hatékonyságnövelés érdekében, és a végrehajtásban való részvétel
  • Energiafelhasználáshoz kapcsolódó fejlesztési, beruházási tervek előkészítése
  • Havi energia elszámolás elvégzése, adatszolgáltatás a könyvelés részére
  • A beérkező energia számlák ellenőrzése, költségek figyelése, elemzése, statisztikák készítése
  • Az energiafelhasználás tervezését elősegítő adatgyűjtés, árkalkulációk, költségelőrejelzések készítése
  • Energiaadó meghatározása
  • Széndioxid kibocsátással, kereskedelemmel kapcsolatos jogszabályi megfelelés biztosítása
  • Az energia szolgáltatáshoz kapcsolódó és társasági szintű beruházási, karbantartási és szolgáltatási munkák, projektek lebonyolítása az energiarendszerek és épületgépészet területén
  • Energia auditokra való felkészülés, valamint a belső auditok megszervezése és lefolytatása
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pénzügyi, üzemgazdasági ismeretek
  • Jártasság energetikai területeken
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Project management ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

HUN (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

08/17/2024