US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

Kierownik Kontrolingu

Tenneco Gorzyce, Województwo podkarpackie (Onsite) Full-Time

Zadania:

  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych;

  • Raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne;

  • Przygotowywanie prognoz, budżetów rocznych i planowania śródokresowego w ciągu roku;

  • Przygotowywanie porównań budżetowych/rzeczywistych/prognoz i analiz ad-hoc;

  • Przeprowadzanie kalkulacji inwestycji i rentowności oraz przetwarzanie wniosków o zamówienia;

  • Opracowywanie instrumentów kontrolnych i systemów informacji zarządczej;

  • Współpraca z zespołem księgowym;

  • Rola osoby kontaktowej dla kierownictwa i kadry zarządzającej;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, z naciskiem na controlling/księgowość/finanse lub pokrewne;

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w kontrolingu w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna);

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;

  • Doświadczenie w obsłudze systemu SAP (FI/CO);

  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2);

  • Znajomość języka polskiego na poziomie biegłym;

  • Umiejętność analitycznego i procesowego myślenia;

  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętności komunikacyjne;

Oferujemy:

  • Premia miesięczna do 20%;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe finansowane przez pracodawcę;

  • Bezpłatny kurs języka angielskiego realizowany na terenie firmy;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dopłaty do urlopów,  bonusy świąteczne);

  • Preferencyjne pożyczki dla pracowników;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;

#LI-PK1

Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

Gorzyce, Województwo podkarpackie (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

08/14/2024