US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

Inżynier ds. Nowych Uruchomień (Launch Engineer)

Tenneco Rybnik, Województwo Śląskie (Onsite) Full-Time

Świetna okazja, aby dołączyć do nas jako Inżynier Rozwoju Nowych Projektów w naszym zakładzie w Rybniku.

Zadania:

  • Koordynowanie prac związanych z wdrażaniem nowych projektów w zakresie produkcji układów wydechowych zgodnie ze standardami Lean Manufacturing;
  • Koordynowanie i dostarczanie niezbędnych danych do Działu Technicznego, Działu Zakupów, Logistyki i Jakości;
  • Współudział w przygotowywaniu potrzebnych inwestycji, adaptacji, kosztów oprzyrządowań;
  • Koordynowanie studium wykonalności w zespole interdyscyplinarnym;
  • Prowadzenie kalkulacji na etapie zapytań ofertowych od klienta;
  • Kontakt z korporacyjnym zespołem projektowym w zakresie negocjacji cen produktu, prac związanych z rozwojem produktu oraz audytów;
  • Zorganizowanie zespołu i odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji dla wdrażanego produktu;

Wymagania:

  • Znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów;
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
  • Praktyczna znajomość faz projektowych APQP oraz wiedza dotycząca tworzenia PFMEA, analizy wykonalności;
  • Znajomość rysunku technicznego wg standardu GD&T;
  • Znajomość języka angielskiego (B2);
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie w transferach i uruchamianiu projektów;

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej (HO 1 dzień w tygodniu);
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;
  • Karta sportowa Medicover Sport;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

#LI-PK1

Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

Rybnik, Województwo Śląskie (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

09/02/2024