US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

SPECJALISTA DS. KADR / HR GENERALIST

Tenneco Gliwice, Województwo Śląskie (Onsite) Full-Time

Aktualnie do naszego zespołu HR w biznesie aftermarket w Gliwicach poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kadr / HR Generalist

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzanie dokumentacji kadrowej pracowników (tworzenie umów, świadectw pracy, ZWUA, ZUA, kontrola terminowości badań lekarskich),
  • Rozliczanie czasu pracy – RCP (wnioski urlopowe, nadgodziny, zwolnienia lekarskie itp.),
  • Wprowadzanie danych do systemów kadrowych,
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej w zakresie rozliczania czasu pracy,
  • Ścisła współpraca z firmą dostarczającą usługi w obszarze płacowym,
  • Przygotowywanie danych do raportów,
  • Prowadzenie ZFŚS,
  • Zarządzanie benefitami dla pracowników (ubezpieczenia medyczne, sportowe

    i grupowe),

  • Prowadzenie projektów HR,
  • Współpraca z kadrą kierowniczą.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy,
  • Dobra znajomość ustawy o ubezpieczeniach społecznych,
  • Umiejętność wykorzystania możliwości pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zaangażowanie, samodzielność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Znajomość programu SAP,
  • Znajomość systemu Płatnik,
  • Znajomość zagadnień płacowych.

To oferujemy:

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia grupowego oraz  skorzystania z dofinansowania do karty sportowej Medicover Sport,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - paczki dla dzieci, spotkania integracyjne, świadczenia wakacyjne i  świąteczne,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, bezpłatne kursy językowe,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.

#LI-OC1

Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

Gliwice, Województwo Śląskie (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

10/21/2024