US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

Application Engineer

Tenneco Gorzyce, Województwo podkarpackie (Onsite) Full-Time

Zadania:

  • Odpowiedzialność za całe zarządzanie projektem zgodnie z aktualnymi narzędziami PM

  • Tworzenie koncepcji technicznych, praca nad żądaniami klientów, a także zapewnianie obsługi klienta dla projektów rozwojowych

  • Tworzenie i zarządzanie zamówieniami części testowych, prowadzenie DFMEA i analizy wykonalności;

  • Organizacja, wykonywanie i analiza testów silników i innych części u klienta i w firmie Tenneco;

  • Analiza błędów;

  • Zarządzanie dokumentacją wszystkimi projektami rozwojowymi;

  • Opracowywanie rozwiązań technicznych dla tłoków

  • Wspieranie wewnętrznych projektów rozwojowych i lokalnych centrów technicznych;

  • Optymalizacja i rozwój istniejących procesów, systemów i produktów;

  • Opracowywanie strategii dla klientów we współpracy z działem sprzedaży;

  • Transfer projektów rozwojowych do produkcji seryjnej;

  • Szkolenie nowych pracowników w dziale i/lub wspieranie szkoleń pracowników innych działów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne);

  • Kilkuletnie doświadczenie jako application engineer lub w zarządzaniu projektami w branży samochodowej, najlepiej w zakresie komponentów układu napędowego;

  • Wiedza na temat wydajności silnika i metod testowania w odniesieniu do systemów napędowych;

  • Praktyczna wiedza na temat komponentów układu napędowego i systemów cylindrów;

  • Znajomość statystyki, CAE i innych metod analizy;

  • Znajomość języka polskiego;

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana;

  • Znajomość programów MS Office, MS Project;

  • Doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu projektami;

  • Gotowość do podróży służbowych (max. do 25%);

Oferujemy:

  • Premia miesięczna do 20%;

  • Możliwość pracy hybrydowej (2 dni w tygodniu HO);

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe finansowane przez pracodawcę;

  • Bezpłatny kurs języka angielskiego realizowany na terenie firmy;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dopłaty do urlopów, bonusy świąteczne);

  • Preferencyjne pożyczki dla pracowników;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;

#LI-PK1

Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

Gorzyce, Województwo podkarpackie (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

10/01/2024