US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

Gépészeti Karbantartó

Arconic HUN (Onsite) Full-Time
  • Az előforduló karbantartási, javítási tevékenység ellátása gépész területen
  • Üzemzavarok jelentése, elhárítása
  • Javaslattétel tartalék alkatrész, illetve karbantartáshoz szükséges szerszámok beszerzéséhez
  • TPM feladatok végrehajtása (pl. ellenőrzés, tisztítás, kenés, stb.)
  • Felel
  • a szervezeti egység feladatkörébe tartozó gépészeti karbantartásért, javításért
  • az általa végzett munka minőségéért, és a bizonsági előírások betartásáért
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú ív- és lánghegesztő vizsga
  • Hidraulika és pneumatika ismeretek
Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

HUN (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

10/21/2024