US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

Accounts Receivable Dispute Analyst

Tenneco Gdańsk, Pomorskie (Onsite) Full-Time

Zadania:

  • Accounts Receivable Dispute Analyst jest odpowiedzialny za wspieranie zespołu ds. należnośći w zakresie sporów dotyczących płatności klientów i rozwiązywania roszczeń;

  • Będzie przetwarzać roszczenia i postępować zgodnie z ustalonymi procesami obsługi sporów, mając na celu ustalenie pierwotnych przyczyn sporów i wdrożenie środków zapobiegawczych w celu wyeliminowania przyszłych problemów;

  • Bezpośrednia współpraca z zespołem ds. należności w odniesieniu do konkretnych klientów i związanych z nimi różnic w płatnościach;

  • Szeroka interakcja z innymi obszarami w Tenneco w celu rozwiązywania sporów, w tym między innymi z finansami, sprzedażą, dystrybucją i pricing;

  • Odpowiedzialność za uzgadnianie kont i rozwiązywanie roszczeń;

  • Monitorowanie należności na kontach klientów i kompensowanie otwartych potrąceń;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie finansów);

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • Wcześniejsze doświadczenie w dziale AR (preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej);

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i baz danych, zwłaszcza MS Excel (tabele przestawne, formuły do logiczne/wyszukujące);

  • Doświadczenie w SAP - mile widziane;

Oferujemy:

  • Hybrydowy model pracy (4 dni w tygodniu HO);

  • Ubezpieczenie zdrowotne Medicover;

  • Karta sportowa Multisport Plus;

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU;

  • Dofinansowanie wypoczynku;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz szkolenia językowe;

  • Eventy integracyjne, wspólne świętowanie urodzin;

  • Owoce w biurze;

#LI-PK1

Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

Gdańsk, Pomorskie (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

10/04/2024