US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

Quality Engineer

Tenneco Rybnik, Województwo Śląskie (Onsite) Full-Time

ZADANIA:

  • Rozwiązywanie problemów w ramach prowadzonych projektów;

  • Przeprowadzanie analiz jakościowych, inicjowanie, realizowanie i nadzorowanie działań korygujących, wdrażanie usprawnień;

  • Planowanie i nadzorowanie audytów;

  • Realizacja audytów: wewnętrznych (produktu, procesu), LPA, audytów zewnętrznych, oraz przygotowywanie powiązanej dokumentacji;

  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych dla pracowników (onboarding, tematyczne);

  • Przygotowywanie raportów (np. zdolność procesu, rework, scrap, reklamacje);

  • Administrowanie i wprowadzanie danych do baz, plików jakościowych, SAP;

  • Tworzenie i rozliczanie zapotrzebowań w systemie SAP;

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej;

  • Współpraca z poszczególnymi działami organizacji oraz firmami zewnętrznymi;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne i/lub związane z zarządzaniem jakością;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze jakości na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w współpracy i kontakcie z klientami;

  • Angielski – B2;

  • Znajomość wymagań: IATF16949, metod i narzędzi jakościowych (np. 5xWhy, problem solving);

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i realizacji pomiarów produktu, w tym dobranie odpowiedniej techniki pomiarowej;

  • Umiejętność narzędzi kontrolno-pomiarowych oraz analiza raportów CMM;

  • Umiejętności: organizacyjne, komunikacyjne, pracy pod presją czasu, skrupulatność, dokładność,

  • Znajomość pakietu MS office (tworzenie dokumentacji, rejestrów, raportów, prezentacji);

  • Znajomość systemu SAP, EASE, środowiska Lotus Notes - mile widziane;

  • Znajomość CSR VW/BMW/Volvo, podejścia procesowego - mile widziane;

  • Uprawnienia auditora wewnętrznego: VDA6.5, VDA6.3, IATF16949 - mile widziane;

OFERUJEMY:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

#LI-PK1

Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

Rybnik, Województwo Śląskie (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

07/12/2024