US
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Think you're the perfect candidate?

Fémátvevő

Arconic HUN (Onsite) Full-Time

Feladatok, felelősségi körök:

  • A munkakör betöltője felelős a területéhez tartozó alapanyagok mennyiségi és minőségi átvételéért,kiadásáért, ellenőrzéséért az utasítások és technológiák szerint.
  • Feladata a  szabványokban, műszaki feltételekben, szabályzatokban a termékre vonatkozó paraméterek, előírások ismerete, betartása.
  • Raktári rend fenntartása, tisztántartása.
  • Részt vesz az előírt leltározások előkészítésében.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapanyag átvételi területen szerzett legalább fél év gyakorlat
  • Alapanyag átvétellel kapcsolatos utasításokban való jártasság
  • Számítógépkezelői ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása: 5:40-14:00, és 13:40-22:00
Get job alerts by email. Join Our Talent Network!

Job Snapshot

Employee Type

Full-Time

Location

HUN (Onsite)

Job Type

Other

Experience

Not Specified

Date Posted

09/27/2024